Dagmara Kocik

W firmie tej zamawiałam meble kuchenne.Są starannie wykonane, dobra jakość.Montaż sprawny i dokładny.
Wykonane w umówionym terminie.Dlatego polecam wszystkim.
Dziękuję p.Jackowi i p.Agnieszce za pomoc i cierpliwość na moje wymysły.Pozdrawiam

Agnieszka Lis

Serdecznie polecam, od pierwszego kontaktu z Państwem Agnieszką i Jackiem w dniu pomiarów, a kończąc na montażu i opiece po montażowej wszystko się zgadzało. Szeroka oferta materiałów i kolorów, świetny, fachowy pomiar, wiele podpowiedzi doskonałych rozwiązań, znakomity od samego początku kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy! Jestem bardzo zadowolona, błyskawiczna realizacja i montaż zgodny z umową i wszelkimi ustaleniami. Będę robiła kolejne realizacje u tak dobrych FACHOWCÓW – MEBLARZY.
Zdecydowałam się na regał-szafę na całej szerokości pokoju z chowanym TV i to był strzał w 10-kę.
Życzę samych tak zadowolonych klientów jak ja!
Warto zaufać i docenić – bardzo dziękuję i pozdrawiam Właścicieli i ekipę Montażystów, którą również miałam przyjemność poznać.

Ania Żychowska

Polecamy serdecznie. Robiliśmy kuchnię i inne meble na zamówienie. Z każdego jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobre wykonanie i duży plus za czas realizacji.

Monika Kołodziej

Podobnie jak inni, ja też należę do grona zadowolonych klientów Pani Agnieszki i Pana Jacka. Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do klienta i świetny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy.

Justyna Lewandowska

Dziękujemy za cudowne meble kuchenne, nie ma nic, czego mogłabym się doczepić. Profesjonalizm i zaangażowanie od początku do samego końca. Same meble, jak i montaż „pod linijkę”. Szczerze polecam Państwa Dziadkiewicz, ja swoją kuchnią jestem zachwycona! 🙂

Tomasz Rup

Serdecznie polecam firmę p. Agnieszki i Jacka. Zarówno współpraca przy projekcie, montaż, jak i sam efekt końcowy – na pięć z plusem – meble wykonane solidnie, prezentują się pięknie

Artur K

Firma rzetelna, profesjonalna, o wysokiej jakości usług, bardzo dobry kontakt i terminowość, wysoka jakość przygotowania podzespołów i montażu. Ja zamawiałem głównie meble kuchenne. Polecam.

PRZEMYSŁAW SZEWCZYK

Najbardziej profesjonalna firma z jaką miałem okazję współpracować. Meble kuchenne wykonane bardzo solidnie. Super jakość i konkurencyjna cena. Szybki czas realizacji. Montaż bardzo sprawny. Naprawdę POLECAM wszystkim bez żadnych obaw. Pozdrawiam całą ekipę.