ANGIELSKIE I KLASYCZNE KUCHNIE DREWNIANE NA WYMIAR

Kuchnie klasyczne i kuchnie angielskie na wymiar

Choć te dwa style nieco się różnią, łączy je jedno – są to kuchnie drewniane na wymiar. Przekłada się to na ich niewymuszoną elegancję oraz poczucie domowego ciepła i przytulności. Stosowane w nich meble kuchenne drewniane mają jasne barwy, dzięki czemu pomieszczenie sprawia wrażenie czystego oraz uporządkowanego. Oczywiście estetyczny wygląd idzie w parze z pełną funkcjonalnością – zarówno kuchnia klasyczna na wymiar, jak i kuchnia angielska na wymiar mają nie tylko wyglądać, ale także dawać domownikom pełną swobodę podczas przygotowywania posiłków.

Nasza firma proponuje wszystkim swoim Klientom kuchnie klasyczne drewniane i angielskie na wymiar. Dzięki temu zyskujesz stuprocentową pewność, że optymalnie zagospodarujesz pomieszczenie. Oferujemy kompleksowe umeblowanie – zaczynając od szafek, kończąc na stolikach i blatach roboczych. Współpracujemy z Klientem na każdym etapie projektu, co przekłada się na pełną satysfakcję z finalnego efektu. Zobacz, co zyskasz, decydując się na powierzenie nam wykonania kuchni na wymiar!

KUCHNIE KLASYCZNE NA WYMIAR

Kuchnie klasyczne na wymiar w dobrej cenie

Jeśli myślisz, że kuchnie klasyczne na wymiar są drogim wydatkiem, nasza oferta przekona Cię, że się mylisz! Chociaż pracujemy na wysokiej jakości materiałach i wykonujemy niezwykle estetyczne umeblowanie, nasze meble kuchenne białe klasyczne, a także angielskie i w innych barwach, oferujemy w bardzo przystępnych cenach. Na tym koniec – ponieważ stosujemy zasadę, że „czas to pieniądz”, staramy się wykonać każdy projekt tak szybko, jak to tylko możliwe. W związku z tym maksymalny okres oczekiwania na kuchnie klasyczne białe to maksymalnie cztery tygodnie.

Dlatego zgłaszają się do nas wszystkie osoby, którym potrzebne są klasyczne kuchnie na wymiar – Radomsko to miejsce, w którym wykonujemy je w sposób solidny i atrakcyjny cenowo. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Galeria Zdjęć Realizacji

Meble kuchenne klasyczne i angielskie na wymiar

Kuchnie klasyczne i angielskie na zamówienie – zrealizuj marzenia

Wykonane w kuchnie w stylu angielskim lub klasycznym na zamówienie to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Docenią je zwłaszcza osoby mające pomieszczenia niestandardowe, do których ciężko znaleźć komplet mebli w salonach sprzedaży. Kuchnie klasyczne na zamówienie to sposób na to, aby zapewnić sobie dokładnie taką kuchnię, jakiej potrzebujesz. To Ty decydujesz o tym, jakie gabaryty mają mieć poszczególne meble, w jakim stylu będą wykonane oraz jaka będzie ich kolorystyka.

A my jesteśmy po to, aby zmienić Twoje marzenia w rzeczywistość! Kuchnie klasyczne białe, kuchnie klasyczne kremowe czy kuchnie klasyczne szare – wykonamy je dokładnie tak, jak zamówisz. Jeśli nie masz pomysłu na aranżację, z przyjemnością doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, dzięki którym Twoja kuchnia stanie się estetycznym, przytulnym miejscem. Szafki pozwolą na wygodne przechowywanie sztućców, naczyń, talerzy, a także produktów sypkich – możemy zastosować w nich mechanizm cichego domyku, który zapobiegnie hałasom oraz uderzaniu drzwiczek o szafkę.

Meble kuchenne klasyczne i kuchnie angielskie na wymiar to same zalety

Nasze meble kuchenne klasyczne na wymiar najczęściej wykonujemy dla mieszkań prywatnych, ale doskonale sprawdzą się również w takich miejscach, jak kuchnie w hotelach, pensjonatach itp. Nasze meble kuchenne klasyczne na wymiar przeznaczone są do długotrwałej eksploatacji bez śladów zużycia.

Dlatego możesz mieć pewność, że zamówiona przez Ciebie kuchnia drewniana klasyczna to inwestycja na wiele lat wygodnego korzystania z każdego mebla. Jeśli chodzi o estetykę, dbamy o każdy detal. Dlatego meble kuchenne klasyczne na wymiar mają odpowiednio dopasowane fronty i uchwyty, mogące estetycznie kontrastować z kolorystyką drewna, podobnie kuchnie w stylu angielskim. Jeśli chodzi o kolorystykę, kuchnia klasyczna biała to domena przede wszystkim aranżacji angielskiej, jednak i kuchnia w stylu klasycznym może korzystać z tego rozwiązania – wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Gdzie dostarczamy meble kuchenne klasyczne i angielskie na wymiar?

Gdzie dostarczamy meble kuchenne na wymiar?

  • Warszawa – mazowieckie i okolice
  • Katowice – śląskie i okolice
  • Radomsko – łódzkie i okolice

 

Jeśli interesują Cię meble kuchenne klasyczne na wymiar, Radomsko to nasza siedziba, jednak nie ograniczamy się tylko do tego miasta. Projektujemy i wykonujemy meble na wymiar dla klientów indywidualnych i firm na terenie całej Polski. Dlatego można zamawiać u nas kuchnie drewniane na wymiar niezależnie od miasta, w którym mają zostać zamontowane. Sam montaż zapewniają nasi wykwalifikowani pracownicy, których doświadczenie umożliwia szybką i fachową instalację mebli. Odbywa się ona w dogodnym dla Klienta terminie.

Jeśli zamówisz u nas kuchnie angielskie na wymiar lub kuchnie klasyczne na wymiar, stworzymy ich darmową wizualizację 3D oraz dokonamy wyceny za całość. Dzięki temu od razu wiesz, jaki budżet będzie trzeba na nie przeznaczyć i jak może wyglądać Twoja kuchnia. Oczywiście możesz dodawać swoje uwagi – uwzględnimy je podczas wykonywania projektu. Wszystkie kuchnie klasyczne jasne i w innych odcieniach np. drewna, które proponujemy Klientom, są w pełni zgodne z ich oczekiwaniami.

Kuchnie drewniane klasyczne i angielskie na wymiar